Uživatelské jméno: Heslo:
Baner

Dukovanské okruhy 2018

Termín: 21.7.2018

Otevřené Mistrovství kraje Vysočina v silničním závodě jednotlivců

Tým Vysočina Cycling bude i tento rok pořádat silniční závod v okolí Jaderné elektrárny Dukovany, který se pyšní již dlouholetou tradicí. Opět bychom chtěli nabídnout všem startujícím zajímavou trať a pokusit se přitáhnout na start závodníky všech výkonnostních kategorií včetně mládeže a také elitních mužů. Termín závodu jsme s organizačních důvodů přesunuli na léto. Doufáme že naláká více potenciálních zájemců o silniční cyklistiku v našem okolí.
Závodit se bude na stejném okruhu jako v loňském roce. Zůstane i možnost výběru délky trati pro hobby kategorie. Okruh je zvlněný až kopcovitý, nechybí lesní pasáže, ani otovřená místa na větru. Celý okruh vede po kvaliních silnicích. V průběhu závodu budou moci závodníci spatři dominantu jaderné elektrárny ze všech jejich stran. Současně je trať provede zajímavými místy v okolí Dalešické přehrady. Před cílem na závodníky čeká krátké stoupání, které udělá závěr závodu atraktivnější.
Závod je vypsán pro všechny věkové kategeorie všech výkonností. Startovat se bude ve vlnách. V případě menšího množství závodníků ve startovní vlně, mohou být startovní vlny spojeny. Nejdříve odstartují licencovaní závodníci, po té kategorie hobby a mládež. Závodníci mužských kategorií, kteří budou chtít bojovat o titul Mistra kraje Vysočina musí startovat v hlavním závodě s licencovanými závodníky.
I tento rok budou vypsány zajímavé finanční ceny pro prvních 7 závodníků v cíli hlavního závodu. Pro mládež a hobby kategorie budou připraveny věcné ceny. Pro nejlepší v kraji medaile a diplomy.
Hlavní závod je vypsán na 4 okruhy a na závěr absolvují závodníci ještě jeden malý okruh, aby diváci mohli lépe sledovat vyvrcholení prestižního závodu. O titul Mistra kraje Vysočina si to rozdají nejen muži v hlavním závodě, ale i závodníci v mládežnických kategoriích. Závody jsou samozřejmě otevřené pro všechny startující.
Přihlašovat se můžete buď prostřednictvím přihlašovacího formuláře zde. Větší týmy mohou zaslat souhrnou přihlášku na email silnice(zavináč)vysocinacycling.cz.

Dukovanské okruhy 2018

Váš prohlížeč nepodporuje zobrazení PDF. Soubor lze stáhnout na tomto odkazu Dukovanske_okruhy_2018.pdf

Dlouhý okruh

Dlouhý okruh Dlouhý okruh - profil

Krátký okruh

Krátký okruh Krátký okruh - profil

Vyplňte prosím registrační údaje. Pole označená * jsou povinná.

Pro kontrolu bude kopie Vaší přihlášky zaslána i na Váš email.

 


Poslední ročníky

Ročník 2017:
Přihlášení závodníci: RegistraceDO2017.pdf
Startovní listina: PrezenceDO2017.pdf
Výsledky: VysledkyDO2017.pdf
Článek: Dukovanské okruhy 2017 ovládl Václav Nežerka
Ročník 2016:
Přihlášení závodníci: RegistraceDO2016.pdf
Startovní listina: PrezenceDO2016.pdf
Výsledky: VysledkyDO2016.pdf
Článek: Sparťan Jonáš Vojtěch vítězem Dukovanských okruhů 2016
Ročník 2015:
Přihlášení závodníci: DukovanskeOkruhy2015-prihlasky.pdf
Startovní listina: DukovanskeOkruhy2015-startovka.pdf
Výsledky: DukovanskeOkruhy2015-vysledky.pdf
Článek: David Dvorský vítězem Dukovanských okruhů
Rostislav Krotký © 2011-2013
Optimalizováno pro: Firefox, Google Chrome a Internet Explorer 9